Canan Hanımın Göz Alıcı Evinden Şahane Detaylar

Canan Hanımın Göz Alıcı Evinden Şahane Detaylar

İnstagramda beğeni ile takip ettiğimiz, tarzıyla sunumuyla dikkat çeken Canan hanımın göz alıcı evinden selamlar.

İnanamayabilirsiniz ama bu ev bir Türk evi ve gerçekten içerisinde bulunan eşyaları kullanmaya EvDekorcu ekibi olarak kıyamayacağımızı kararlaştırdık 🙂 Tertemiz ve düzenli olan evde her detay A’dan Z’ye düşünülmüş, çok özenilmiş ve emek verilmiş bir dekorasyon elde edilmiş. Gelin hep beraber Canan hanımın evine konuk olalım..

Klasik stilin hakim olduğu mobilyalar, en asil tonlar arasında olan toprak rengi tercih edilmiş. Gümüş rengi aydınlatmalar ve ayna kaplı aksesuarlar ile bütünleşen salon şahane görünüyor !

Gömme dolaplar kadar kullanışlı bir dolap çeşidi daha görmedim diyenlere selam olsun. Zekice düşünülmüş  bir banyo dekorasyonu, hem estetik hemde yer alanını genişletmek için ideal bir dolap tercihi olmuş Canan hanım. Dekoratiflikten yana olan zarif ve ince ruhlu canan hanımın aksesuarları banyoda da yerini almış.

Berjerlerin formu, üzerlerine atılan kürkler, salaşım ama şıklık benimle yarışıyor diyen, iç ısıtan sıcak bir köşe..

Canan hanıma evini EvDekorcu ekibine açtığı için teşekkür ederiz. Canan hanım evinde sürekli değişikler yapmakta sunumlarına ve evindeki değişikliklere ortak olmak için instagramdan kendisini @decolove_art kullanıcı adı ile takip edebilirsiniz.

Evi detaylı incelemek için resimlerin üzerine tıklayınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ