Handan Hanımın El Emeği ile Oluşturduğu Antresi ve Evinden Detaylar

Handan Hanımın El Emeği ile Oluşturduğu Antresi ve Evinden Detaylar

Bugünkü durağımız Handan hanımın evi. Kendisi 2 çocuklu ve çalışan bir anne.. Temizliğe ve düzene önem veren her işi kendi yapmaya çalışan bir kadın. Evi dubleks ve evinde harika detaylar bulunuyor. Bu detayların sizinde hoşunuza gideceğini biliyoruz. O vakit evi gezmeye başlıyoruz 🙂

Handan hanım antresindeki duvarlarını ve merdiven aralarında ki boşlukları kendi emeği ile dekore etmiş !  duvarlarını ve merdivenlerini duvar kağıtlarıyla kaplayıp, özgün ve şık bir görünüm elde etmiş. Girişini süslemek için duvarlarında varaklı aksesuarlar kullanmış.

Merdiven altındaki depolama fikrine biz bayıldık, eminiz ki sizlerde bu fikri seveceksiniz. Merdiven altlarının boş kalmasından ziyade kiler, ayakkabılık veya kışlık yazlık elbiselerinizi depolamak için harika bir alan. Dubleks eve sahipseniz kesinlikle merdiven altınızı boş bırakmamanızı tavsiye ederiz.

Geçenlerde bir yazı okumuştum Türk insanın duvarları hep boşmuş duvarlarını kapatmak için, duvardan duvara perde yaptıran tek millet bizmişiz. Duvara pek aksesuar asmayı sevmez miyiz ne ?  bilemedim.. Duvardan duvara perdeleri mi ? Onlar çok eskide kaldı dediğinizi duyar gibiyim 🙂 Evet eski de kaldı ! Handan hanım başarılı bir şekilde merdivenindeki duvarı tablo ile süslemiş merdiven kenarlarının boş kalmamasına özen göstermiş..

Handan hanıma evini bize EvDekorcu ekibine açtığı için teşekkür ediyoruz. Sizinde tarzınızı Handan hanım yansıtıyorsa İnstagram: @hndn123456 kullanıcı adından kendisini takip edebilirsiniz. Sağlıcakla kalın 🙂

Evin diğer detaylarını gezmek için resimlerin üzerine tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ