Her Odasından Detaylarla Nurgül Hanımın Evi

Her Odasından Detaylarla Nurgül Hanımın Evi

Almanya’da yaşayan Nurgül Hanımın evinden merhabalar !

Kendisi Antepli, Yozgatlı gelini  ve 3 çocuk annesi. Samimi bir ev gezintisi ve mini röportaj yaptık kendisiyle.. Hemen Evini gezmeye başlayalım ve detayları birlikte inceleyelim. Oturma odasında dinamik renkler kullanılmış ve modern kırlentlerle bir bütün oluşturulmuş. Oda içerisinde kullanılan aksesuarların gümüş renkli olmasıyla birlikte, klasik bir hava içerisinde harika bir alan oluşturulmuş. Koltuklar G.Schilling, Vitrin ve masa Hülsta markalarından alınmış. Mutfak çoğu bayanın arzuladığı kadar düzenli bir büyüklüğe sahip ve sıcak tonlar ile dekore edilmiş. Mutfağını çok seven Nurgül Hanım mutfakta sıklıkla vakit geçirdiğini eve misafirliğe gelen arkadaşlarını mutfakta ağırladığını belirtiyor.

Yatak odasında kullanılan kırmızı kadifeli varaklı koltuk, siyah beyaz çizgili duvar kağıdına çarpıcı bir hava katıyor.. Modernden klasiğe dönmüş bu odayı biz çok beğendik. İkea ve Hülsta markalarından dekore edilmiş. Çatı katındaki eğimide başarılı bir şekilde ele alıp kendisine giyinme odası oluşturarak, yatak odasında geniş bir alan kazanmış. Ve son olarak bahçesine göz gezdirdiğimizde, şehrin kalabalığı ve karmaşasından kaçışı, sakinliği ve huzuru temsil ediyor..

Nurgül Hanıma evini biz EvDekorcu ekibine açtığı için teşekkür ederiz 🙂 Sizinde eviniz bu tarzı yansıtıyorsa veya bu tarzdan ilham almak istiyorsanız instagramdan Nurgül Hanımı takip edebilirsiniz.

İnstagram @goksum27

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ