Sedef Hanımın Açık Renklerle Harmanladığı İç Açıcı Evi..

Sedef Hanımın Açık Renklerle Harmanladığı İç Açıcı Evi..

Bugünkü ev turumuzun sahibesi Bursa ilimizden Sedef hanımın evi. Hastanede muhasebe biriminde çalışıyor ve boş vakitlerinde evinin balkonunda değişiklikler yapıyor.

Arka balkonu çok dar olduğu için mobilya bulamayan sedef hanım, balkonunu değerlendirme kararı almış, kolları sıvamış ve bu sediri kendi emekleri sonucu ortaya çıkarmış. Küçük balkon dekorasyonuna örnek olacak şirin bir alan.. Neşeli yastık ve puantiyeli fon perde tercihi tam yerinde olmuş. Cıvıl cıvıl keyifli vakit geçirilebilecek bir ortam oluşturulmuş.

Salona girdiğimizde, iki ayrı rengin birleşimi olan boncuklu kruvaze perdeler dikkat çekiyor. Geniş olan salonda açık renkler tercih edilerek alanın ferah gözükmesi arzu edildiği anlaşılıyor.

Ön balkonada sahip olan sedef hanım çok şanslı. Bir balkondan gün doğumunu diğerinden ise gün batımını gözlemleyebiliyor. Kış bahçesi tadında balkonda ise bahçe mobilyalarına renkli yastıklar eşlik ediyor. Yerde bulunan çim halı rahatlatıcı bir öznenin sahibesi olmuş.

Sedef hanıma bize evinin kapılarını açtığı için EvDekorcu ekibi olarak teşekkür ederiz. Sizlerde Sedef hanımı Instagram @sedefaykuttt kullanıcı adıyla takip edebilir fikirlerinden faydalanabilirsiniz 🙂 Mutlu haftalar..

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ