Semra Hanımın Evinden Modern Dokunuşlar..

Semra Hanımın Evinden Modern Dokunuşlar..

Hem sohbeti hemde açık yürekliliği ile bolca gülüştüğümüz Almanya’da yaşayan Semra hanımın evinden selamlar 🙂

Gün batımında ışık saçan güneşten mumlara doğru yavaş bir geçiş yapalım.. Apliklerin terası aydınlattığı, panjurlara asılı objelerin muazzamlığının altında, ne yemekler yenir ne keyif çayları içilir.. Semra hanımın evinde dekorasyona dair bir çok detay ve objeler arasında kombinasyon var esinlenmek isteyenler için güzel bir kaynaktır kendileri.

Banyonun mermerleri İtalya’dan özel olarak getirilmiş. Aydınlatmalar ve mumlar kusursuz olan romantik bir banyonun ana kaynağını oluşturmuş.

25 senelik olan mutfak dolapları Poggen Polh tasarımı. Modern çizgiye sahip mutfağın zemini ise adımların rahat atılabilmesi için mermer dizayn edilmiş ve mutfak ile renk ahenkleri sağlanmıştır. Masadaki vazo ve avize mutfağa hareket katmış.

Çizgiler, yuvarlaklar, yanyan şeritler kısacası bu yıl geometrik desenler moda ve Semra hanımda ev dekorasyon trendleri takip edenlerden..  Orta sehpayı ve koltuk yanında bulunan dekoratif masayı İkea mağazalarında bulabilirsiniz.

Detaylı şıklık sevenler için ilham alınacak bir ev. Semra hanım evinde değişiklikler yapmaya devam etmekte, sizde değişikliklerini takip etmek isterseniz Instagram @semra_celikkaya kullanıcı adıyla kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. EvDekorcu ekibi olarak mini röportaj için teşekkür ederiz. Mutlu günler..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ